Dezenfekte Kabini Satışlarımız Başladı

Dünyayı sarsan Covid-19 virüsüne karşılık yaptığımız çalışmalar sonucunda, virüse karşı etkili %100 yerli üretim, dezenfektan kabinleri ürettik. Otomatik ateş ölçerli veya ateş ölçersiz seçenekleri ile satışa sunduğumuz dezenfektan kabinleri 210cm yüksekliğinde, 140cm genişliğinde ve 70cm derinliğine sahiptir. Sisleme yöntemi sayesinde en iyi dezenfeksiyonu sağlayan ve modüler sisteme sahip olan kabinler, 10 dakika gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.

Şehir şebekesi voltajı olan 220V ile çalışan kabinlerimiz, A+ enerji tüketimi ile minimum elektrik enerjisi harcamaktadır. Üzerindeki yüksek basınç nozulları sayesinde sıvıyı zerreciklere bölerek buharlaştırmaktadır. Spreylenen sıvı 4 metre mesafeye ulaşabilirken, buharlaşarak etkin bir dezenfeksiyon işlemi sağlamaktadır. Ayrıca yere düşen damlacıklar antiseptik papas havuzunda birikerek, ayakkabıları derinlemesine dezenfekte etmektedir.

Programlanabilir çalışma prensibinin yanında dezenfekte sayısını günlük olarak hafızaya alır. Bu sayede kabinden geçen kişi sayısı kolaylık kayıt altına alabilirsiniz. 16 litrelik deposuyla 1500 kişiyi dezenfekte etme kapasitesine sahiptir.

Detaylı bilgi için bize iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.